• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

9 718 610.00 UAH без ПДВ
Номер: ce18b0ce4b6348b180a77c8ca6f8f447
Внутрішній номер закупівлі: 30111532
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-001674-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 718 610.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 10:07 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 10:07 - 26.08.2026 09:00
Аукціон: з 27.08.2026 13:07
Період кваліфікації: 26.08.2026 09:00 - 28.08.2026 12:56
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 718 610.00 Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали; код за НК 031:2024: C0104020101 катетери і мікрокатетери для панорамної і селективної периферичної діагностичної ангіографії, C010402020702 механічні системи периферичної тромбектомії і тромбаспірації, C90010302 системи гемостазу на основі колагену, C0104020202 катетери і мікрокатетери для периферичної емболізації, C010402020301 емболізаційні спіралі)