• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

2 668 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
04
год
35
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a2f983e9f5dc469084b5e5879dffec2e
Внутрішній номер закупівлі: 30286072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012697-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 668 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:21 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:21 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:21 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 668 500.00 Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали; НК 024:2023/НК 031:2024 - 34893 - Канюля для штучного кровообігу артеріальна/C010380 - АРТЕРІАЛЬНІ КАНЮЛІ – АКСЕСУАРИ; 32158- Катетер трахеобронхіальний для аспірації/інсуфляції двопросвітний/R0101010101 — Катетери для аспірації трахеобронхіальні; 47783 - Простирадло хірургічне загального призначення, одноразового використання, стерильне/M040412- ПЕРЕВ’ЯЗУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, ЩО МІСТЯТЬ АНТИСЕПТИК; 44970 Пов'язка для абсорбції ексудату, негелева/M040102 ФІКСУЮЧІ ПОВ’ЯЗКИ; 35035 - Електрокардіографічний електрод одноразовий / C020501 - ЕКГ ЕЛЕКТРОДИ; 47456 - Простирадло одноразового використання/T0210 - НЕХІРУРГІЧНІ ПРОСТИРАДЛА; 35530 Тепло/вологообмінник одноразового застосування / R01058002 ФІЛЬТРИ ДЛЯ ТРАХЕОСТОМІЇ)