-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 5000 мл- ID: UA-2026-08-31-007749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241032
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спірометри портативні- ID: UA-2026-07-23-004611-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890632
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для вимірювання глюкози в крові- ID: UA-2026-07-21-006476-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868059
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тонометри, пульсоксиметри- ID: UA-2026-06-29-008564-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679322
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби медичного призначення реєстрації медичної інформації- ID: UA-2026-06-18-008774-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29581880
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система для визначення рівня глюкози у крові- ID: UA-2026-06-18-006458-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29579558
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спірометри портативні- ID: UA-2026-06-15-006856-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537051
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спірометри портативні- ID: UA-2026-05-25-001802-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29320601
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система судинної діагностики з набором додаткових аксесуарів в комплекті- ID: UA-2026-05-19-009220-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29269889
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий уреазний тест для виявлення бактерії Helicobacter pylori- ID: UA-2026-05-13-007820-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29210351
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань- ID: UA-2026-05-08-005021-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29162613
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для контролю якості- ID: UA-2026-05-08-004387-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29161989
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрокардіограф 6-ти канальний, пульсоксиметр, термометр (за кодом ДК 021:2015 код 33120...×-
Електрокардіограф 6-ти канальний, пульсоксиметр, термометр (за кодом ДК 021:2015 код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-03-04-004993-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28493866
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрод струмовий стимулюючий вилочковий (дорослий) ЕСТ-2- ID: UA-2026-02-26-000631-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28432248
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрод струмовий стимулюючий вилочковий- ID: UA-2026-02-09-001621-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28226412
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -