• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тонометри, пульсоксиметри

Торги не відбулися

12 670.00 UAH з ПДВ
Номер: 28cd72da624f4a2e972b294ddbeaae6b
Внутрішній номер закупівлі: 29679322
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008564-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Соломонова Анастасія Андріївна 380996667674 solomonova.a.a@zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:22 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:22 - 07.07.2026 08:00
Аукціон: з 08.07.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 670.00 Тонометри, пульсоксиметри