• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система для визначення рівня глюкози у крові

Торги відмінено

5 550.00 UAH з ПДВ
Номер: 99041c41bf25432989cd159d761ee659
Внутрішній номер закупівлі: 29579558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-006458-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Дейніченко Олена Валеріївна 380979055451 deinichenkoua@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 13:09 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 13:09 - 26.06.2026 14:00
Аукціон: з 29.06.2026 14:36

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 959cade57e8c4c8ca8425e3383d34777
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відхилити тендерну закупівлю процедури відкритих торгів з особливостями на підставі п.1 статті 50 Особливостей
Період оскарження: 22.06.2026 12:56 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування: 22.06.2026 12:56
Дата виконання: 03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴5 550.00 Система для визначення рівня глюкози у крові