-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спірометри портативні
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-006856-a
Торги не відбулися
35 833.33
UAH з ПДВ
Номер:
3d56b1b6a8ac44949b0155c09659beaa
Внутрішній номер закупівлі:
29537051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-006856-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, бульвар Марії Примаченко, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломонова Анастасія Андріївна 380996667674 solomonova.a.a@zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 833.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 13:52 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 13:52 - 23.06.2026 08:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 833.33 Спірометри портативні