-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)- ID: UA-2026-09-02-012573-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271339
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси...×-
ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))
- ID: UA-2026-08-28-010613-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230022
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Шприци 1мл та 50 мл, Голки для ін'єкцій)- ID: UA-2026-08-27-005578-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211623
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ек...×-
ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Експандер молочної залози)
- ID: UA-2026-08-25-011832-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189196
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуКваліфікаціявід початку періоду пройшло 13 годин
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: - 33140000-3 Медичні матеріали (Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м...×-
ДК 021:2015: - 33140000-3 Медичні матеріали (Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20)
- ID: UA-2026-08-19-007696-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131310
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ім...×-
ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Імпланти молочної залози; Сайзери молочної залози )
- ID: UA-2026-08-14-010940-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30094408
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали (Губки гемостатичні)- ID: UA-2026-08-14-007007-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090466
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Серветка медична марлева нестерильна)- ID: UA-2026-08-13-010836-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30080768
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Кліпси для лапароскопії)- ID: UA-2026-08-13-007096-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077045
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер аспіраційний Fr 14)- ID: UA-2026-08-13-001638-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30071582
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Вірусо - бактеріальний...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний)
- ID: UA-2026-08-12-010104-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30067185
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендобронхіальна д...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендобронхіальна двопросвітна (лівостороння) з двома манжетами, розмір FR39)
- ID: UA-2026-08-12-006231-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30063317
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Калоприймач: пластина, рівна, Ø фланця: 51-60...×-
ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Калоприймач: пластина, рівна, Ø фланця: 51-60 мм)
- ID: UA-2026-08-12-003410-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060497
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Набір для катетеризації великих судин 2-ка...×-
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Набір для катетеризації великих судин 2-канальний)
- ID: UA-2026-08-11-007862-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051516
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Набір для забезпечення т...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Набір для забезпечення тривалого або постійного доступу до дихальних шляхів)
- ID: UA-2026-08-11-006919-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050578
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -