-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010613-a
НК 024:2023: 48062 — Контейнер для системи хімічної дезінфекції медичних інструментів НК 031:2024: Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 10:00)
14 058.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
15
год
52
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cc68760b9e4f4444af498acc5c3df406
Внутрішній номер закупівлі:
30230022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010613-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 058.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 16:39 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 16:39 - 05.09.2026 10:00
Період оскарження:
28.08.2026 16:39 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 058.00 ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))