• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))

Оголошено тендер

15 042.00 UAH
Номер: e9d2e1912d454d588601eb873eb3ffc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011531-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Очікувана вартість: 15 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))
Примітки: НК 031:2024: Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 28.08.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бокси для замочування (дезінфекційні ванни)
Код ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне
Кількість 15 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 042.00 UAH