• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)

НК 031:2024: M03040299 ЕЛАСТИЧНІ ПІДТРИМУЮЧІ ПОВ’ЯЗКИ –ІНШЕ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 10:00)

15 132.90 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
48
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cf64259dd6994929afe5d35b49795af3
Внутрішній номер закупівлі: 30271339
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012573-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 132.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:44 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:44 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:44 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 132.90 ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)