• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)

Оголошено тендер

18 159.48 UAH
Номер: 2e30e6bbfe2342fa8f81f98e04251f7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-013827-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Очікувана вартість: 18 159.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)
Примітки: НК 024:2023: 47217 Абдомінальний бандаж багаторазового застосування НК 031:2024: M03040299 ЕЛАСТИЧНІ ПІДТРИМУЮЧІ ПОВ’ЯЗКИ –ІНШЕ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.09.2026 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бандаж післяопераційний абдомінальний
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 10 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 159.48 UAH