• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Експандер молочної залози)

Зверніть увагу: Учасник, незалежно від його форми оподаткування, при подачі тендерної пропозиції вносить в електронну систему закупівель інформацію про ціну пропозиції без урахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який зареєстрований в Україні як платник податку на додану вартість, а операція з постачання товару/надання послуг/виконання робіт підлягає оподаткуванню податком на додану вартість - сума ПДВ, розрахована згідно вимог законодавства України, буде нараховуватись на суму пропозиції переможця процедури закупівлі та зазначатись в договорі. При цьому, сума договору з урахуванням ПДВ не може перевищувати суму, зазначену в річному плані закупівель, з якого створено цю процедуру закупівлі. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який не зареєстрований як платник податку на додану вартість в Україні, або не є податковим резидентом України, сума договору зазначається без ПДВ. НК 024:2023: 36196 - Імплантат грудей, що наповнюють НК 031:2024: P060299 - ГРУДНІ ІМПЛАНТИ, ЕКСПАНДЕР – ІНШЕ

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 14 годин
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 14 годин

292 278.03 UAH без ПДВ
Номер: 8e48ca412b1f430c87c59e9dfed7dd06
Внутрішній номер закупівлі: 30189196
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-011832-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 292 278.03 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 16:24 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 16:24 - 02.09.2026 10:00
Аукціон: з 03.09.2026 14:38
Період кваліфікації: з 02.09.2026 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴292 278.03 ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Експандер молочної залози)