-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-08-26-012199-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203804
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 годин (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу Cisco Catalyst 9300 48-...×-
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу Cisco Catalyst 9300 48-port UPOE, Network Essentials або еквівалент, у складі)
- ID: UA-2026-08-24-008749-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30175343
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Міні-комп’ютер, модем)- ID: UA-2026-08-19-013109-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136737
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 годин назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований рівня 3 MikroTik CR...×-
Код ДК 021:2015: 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований рівня 3 MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM)
- ID: UA-2026-08-18-000680-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30112289
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-08-07-009653-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027864
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований рівня 3 MikroTik CR...×-
Код ДК 021:2015: 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований рівня 3 MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-27-008354-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29919381
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або е...×-
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)
- ID: UA-2026-07-17-009299-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29847360
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або е...×-
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)
- ID: UA-2026-06-25-012088-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655961
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор)- ID: UA-2026-06-23-010046-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29625569
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 32420000-3 - Мережеве обладнання (Модем ZTE 4G F30 Pro (1102809) або екві...×-
Код ДК 021:2015: 32420000-3 - Мережеве обладнання (Модем ZTE 4G F30 Pro (1102809) або еквівалент)
- ID: UA-2026-06-19-010158-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597487
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор).- ID: UA-2026-06-01-011214-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399566
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 32420000-3 - Мережеве обладнання (Модем ZTE 4G F30 Pro (1102809) або екві...×-
Код ДК 021:2015: 32420000-3 - Мережеве обладнання (Модем ZTE 4G F30 Pro (1102809) або еквівалент)
- ID: UA-2026-05-27-013146-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29361966
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-05-22-011025-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29315808
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор).- ID: UA-2026-05-20-013522-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289424
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор).- ID: UA-2026-05-08-011767-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29169369
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися