-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012088-a
Торги не відбулися
12 066 518.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4a70d34bdc44c11b783ef2dce7edff2
Внутрішній номер закупівлі:
29655961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012088-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 066 518.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:45 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:45 - 06.07.2026 10:00
Аукціон:
з 07.07.2026 12:32
Період кваліфікації:
06.07.2026 10:00 - 09.07.2026 17:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 066 518.00 Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)