-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-009299-a
Завершена
10 055 431.67
UAH без ПДВ
Номер:
ee5f1cd0f85b43e49e1b225124623cc4
Внутрішній номер закупівлі:
29847360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-009299-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 055 431.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:48 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:48 - 26.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:42
Період кваліфікації:
26.07.2026 10:00 - 29.07.2026 17:40
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 055 431.67 Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Комутатор типу N9K-C 93240YC-FX2 або еквівален у складі)