-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009653-a
Торги не відбулися
620 515.83
UAH без ПДВ
Номер:
f5ce148bb84646fbb054d0f0a5cf5425
Внутрішній номер закупівлі:
30027864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009653-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артур Горбатенко +380443632447 artur.g@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 515.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:28 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:28 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:00
Період кваліфікації:
15.08.2026 10:00 - 19.08.2026 17:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 515.83 Код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)