-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензину А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-03-18-011384-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28648873
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-01-08-001213-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27857159
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-01-05-001963-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27834553
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2025-01-07-004451-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23954109
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти ( Дизельне паливо )- ID: UA-2024-01-22-010794-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20471195
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2024-01-17-005451-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20411747
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти ( Дизельне паливо ) для генераторів навчальних закладів Городенківської міс...×-
Нафтопродукти ( Дизельне паливо ) для генераторів навчальних закладів Городенківської міської ради
- ID: UA-2023-12-06-000396-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19916986
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти ( Дизельне паливо )- ID: UA-2023-11-03-003244-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19504544
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти, паливо (Бензин А-95) для генераторів- ID: UA-2023-10-16-001545-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19288206
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2023-01-20-009976-a
- Дата створення : 20.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16669095
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-08-31-001964-a
- Дата створення : 31.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15219397
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-92 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-02-14-014662-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14121911
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-02-14-014542-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14121770
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А92, А95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2021-01-22-013099-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8233468
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44018090ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -