-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-92 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-014662-b
Торги не відбулися
477 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
600b7f5377b44925a269c846fdcaea85
Внутрішній номер закупівлі:
14121911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-14-014662-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018090
-
Адреса:
78103, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул.Шевченка Тараса, будинок 77
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирослава Войтович +380964332342 44018090@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
477 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 17:58 - 20.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2022 17:58 - 02.03.2022 10:00
Аукціон:
з 03.03.2022 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09134200-9 Дизельне паливо
Кількість
9500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
09132000-3 Бензин А92
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації