• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А-92 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

477 250.00 UAH
Номер: 9dba8ef1a0d34e13aa15e8b8035a68af
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-14-012363-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 477 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-92 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.02.2022 17:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума477 250.00 UAH