-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-009976-a
Завершена
703 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1.1% або 8 000.00 UAH
Номер:
ae6017838cc940af86529a6bae6bec8e
Внутрішній номер закупівлі:
16669095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-009976-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018090
-
Адреса:
78103, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул.Шевченка Тараса, будинок 77
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирослава Войтович +380964332342 44018090@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
703 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 14:08 - 27.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 14:08 - 30.01.2023 10:00
Аукціон:
30.01.2023 10:01 - 30.01.2023 10:01
Період кваліфікації:
30.01.2023 10:01 - 03.02.2023 14:31
Період завантаження договору:
09.02.2023 00:00 - 19.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴703 000.00 Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти