-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-04-03-008574-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28820535
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2026-04-03-008322-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28820281
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2026-03-18-011962-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28649455
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2026-03-05-004329-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28508783
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95)- ID: UA-2026-02-16-003874-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28311725
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95, Дизельне паливо).- ID: UA-2025-12-17-018782-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27621734
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)
- ID: UA-2025-04-25-003831-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25114263
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)
- ID: UA-2025-04-11-004370-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24991553
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2025-03-18-002497-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24739952
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2025-03-05-012863-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24623507
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е0)- ID: UA-2024-09-30-007423-a
- Дата створення : 30.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22743136
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)- ID: UA-2024-03-19-000787-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21052581
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
- ID: UA-2024-02-28-010722-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20884041
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне паливо ДП-3-Євро5-ВО (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-08-31-006779-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18829506
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний, дизельне паливо ДП-Л-Євро5...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний, дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО)
- ID: UA-2023-05-15-012432-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17777814
Новобасанська сільська рада ЄДРПОУ: 04414721ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -