• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)

Завершена

45 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3bdef82c84054b68b9aa37587edf18c0
Внутрішній номер закупівлі: 28820535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-03-008574-a   
Замовник: Новобасанська сільська рада
Контактна особа: Мирослав Величко +380995357706 novabasan_gromada@ukr.net http://novobasanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 45 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 500 літр
Період постачання 01.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 17461, Україна, Чернігівська область, Нова Басань, вулиця Шевченка 49 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
Ціна пропозиції 45 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2026 14:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7f554997e3914e1eb7df52d89bbc32e8
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-03-008574-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
Номер договору: 01.04.2026-5т
Сума договору: 45 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 37 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.04.2026 14:23
Статус:
Підписаний
pdf
договір дизель.pdf