-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо, А-95)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-008322-a
Завершена
351 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f9bcd9f26bea45c4bc56c2e3688c0ab6
Внутрішній номер закупівлі:
28820281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-008322-a
Замовник:
Новобасанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04414721
-
Адреса:
17461, Україна, Чернігівська область, c. Нова Басань, вул. Шевченка, буд. 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирослав Величко +380995357706 novabasan_gromada@ukr.net http://novobasanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо, А-95
Кількість
4170 літр
Період постачання
01.04.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Сковороди Григорія будинок 10 офіс 49
Ціна пропозиції
351 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2026 14:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1af2f21e44fe4d169add5e53adf4b7dd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-03-008322-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Сковороди Григорія будинок 10 офіс 49
Номер договору:
01.04.2026-4т
Сума договору:
351 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
292 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.04.2026 14:13
Статус:
Підписаний