-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002359-a
Завершена
44 475.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e2a06d0ad064abbaf584cd8b3a90590
Внутрішній номер закупівлі:
30261251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002359-a
Замовник:
Новобасанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04414721
-
Адреса:
17461, Україна, Чернігівська область, c. Нова Басань, вул. Шевченка, буд. 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирослав Величко +380995357706 novabasan_gromada@ukr.net http://novobasanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
44 475.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
500 літр
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Сковороди Григорія будинок 10 офіс 49
Ціна пропозиції
44 475.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
041b20858ce24f76b10874b09b0da816
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-002359-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ-7"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Сковороди Григорія будинок 10 офіс 49
Номер договору:
27.08.2026-2т
Сума договору:
44 475.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 062.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:29
Статус:
Підписаний