-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин- ID: UA-2019-12-26-000988-b
- Дата створення : 26.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4258889
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дизельне паливо, бензин- ID: UA-2019-01-10-000213-a
- Дата створення : 10.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3087902
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин- ID: UA-2018-10-25-001046-a
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2544259
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо- ID: UA-2017-12-13-002491-a
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1604861
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2017-10-09-000221-c
- Дата створення : 09.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1208356
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2017-01-30-000819-b
- Дата створення : 30.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 621419
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
нафта- ID: UA-2017-01-05-000117-c
- Дата створення : 05.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 521238
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин- ID: UA-2017-01-05-000157-c
- Дата створення : 05.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 494728
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Паливо рідинне та газ;оливи мастильні- ID: UA-2016-10-06-000875-a
- Дата створення : 06.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 256902
ДК 021:2015: 09100000-0 ПаливоЗавершена -