-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-000819-b
дизельне паливо у талонах або скретч -картках
Завершена
504 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 520.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 520.00 UAH
Номер:
9f6ecb5a67884308be6637134d8860e1
Внутрішній номер закупівлі:
621419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-30-000819-b
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Одеса, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2017 12:16 - 05.02.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2017 12:16 - 15.02.2017 10:00
Аукціон:
16.02.2017 11:39 - 16.02.2017 12:00
Період кваліфікації:
16.02.2017 12:00 - 16.02.2017 16:05
Період завантаження договору:
16.02.2017 12:00 - 08.03.2017 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴504 000.00 Дизельне паливо