-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо
Тендер Prozorro UA-2017-12-13-002491-a
Бизельне паливо, Бензин
Завершена
739 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 697.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 697.40 UAH
Номер:
2d5a3d35914f4fd1a191b618999edc16
Внутрішній номер закупівлі:
1604861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-13-002491-a
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Одеса, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
739 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 697.40 UAH
Період уточнення:
13.12.2017 19:34 - 19.12.2017 08:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2017 19:34 - 29.12.2017 08:00
Аукціон:
02.01.2018 11:13 - 02.01.2018 11:34
Період кваліфікації:
02.01.2018 11:34 - 05.01.2018 11:48
Період завантаження договору:
02.01.2018 11:34 - 22.01.2018 11:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
23500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бензин А-92
Кількість
3320 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бензин а-95
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
Оскарження: 02.01.2018 11:34 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41166955
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович +380674321656 tender.resursenergo@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 51, офіс 113
Оскарження: 02.01.2018 11:34 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
701 223.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
701 223.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2018 11:48
Документи
25
Скарги
0
ТОВ АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Міхно Ольга Сергіївна +380971893901 olga.mihno88@gmail.com
-
Адреса:
49094, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
716 497.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
716 497.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b611849fdb346b2b0b4b8b9fd14b512
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-13-002491-a-b1
Постачальник:
ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41166955
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович +380674321656 tender.resursenergo@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 51, офіс 113
Номер договору:
03
Сума договору:
701 223.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.01.2018 14:00
Статус:
Підписаний