• Відкриті торги
  • КЕП

Паливо

701 223.60 UAH з ПДВ
Номер: 6b611849fdb346b2b0b4b8b9fd14b512
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-13-002491-a-b1
Постачальник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 03
Дата підписання: 24.01.2018 14:00
Період дії договору: 24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 701 223.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 701 223.60 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 23500 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 68500, Україна, Одеська область, Тарутине, проспект Миру 18 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3320 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 68500, Україна, Одеська область, Тарутине, проспект Миру 18 На карті
Бензин а-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1500 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 68500, Україна, Одеська область, Тарутине, проспект Миру 18 На карті