-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
нафта
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000117-c
дезельне паливо у талонах або скреч - картках
Торги не відбулися
504 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 520.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 520.00 UAH
Номер:
8945b4de467941ce95925b33fa8c63c4
Внутрішній номер закупівлі:
521238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-05-000117-c
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Одеса, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2017 10:59 - 20.01.2017 08:30
Період прийому пропозицій:
05.01.2017 10:59 - 30.01.2017 08:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴504 000.00 Дизельне паливо