-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-013526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272249
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-11-11-014459-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27081669
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 , Дизельне паливо- ID: UA-2025-09-26-012578-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26576087
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2025-05-13-005636-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25281614
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2025-05-08-014104-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25246193
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2024-12-11-021034-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23635522
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2024-06-07-006899-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21774442
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2024-03-22-001551-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21094297
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-09-22-012939-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19066461
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-01-26-014687-a
- Дата створення : 26.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16745679
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2022-11-23-012410-a
- Дата створення : 23.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15974734
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2022-07-29-007107-a
- Дата створення : 29.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14999252
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2021-11-23-003555-c
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12650658
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2021-11-23-002265-b
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12640637
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2021-11-04-002792-c
- Дата створення : 04.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12314732
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -