-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-002792-c
Торги не відбулися
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Номер:
f4e8bf52a48449348c2ec022a0aa7775
Внутрішній номер закупівлі:
12314732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-002792-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
875.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 16:54 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 16:54 - 20.11.2021 16:58
Аукціон:
з 22.11.2021 11:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті
дизельне паливо
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Іщук 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Початкова пропозиція
152 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0