-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-012939-a
Завершена
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 750.00 UAH
Номер:
a8c93a263661455aa6e96163b8e948b9
Внутрішній номер закупівлі:
19066461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-22-012939-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2023 17:23 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2023 17:23 - 30.09.2023 17:28
Період кваліфікації:
30.09.2023 17:28 - 02.10.2023 12:32
Період завантаження договору:
08.10.2023 00:00 - 18.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо