-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизель...×-
Код ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2026-06-09-005135-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29477653
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне...×-
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2026-03-11-009981-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28571926
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-01-12-004855-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27879359
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-01-05-001872-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27834471
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне п...×-
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти; Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2025-12-18-003187-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27632556
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти. Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне пал...×-
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти. Бензин А-92 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2025-02-05-009019-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24320044
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л, Бензин А-92 (Євро 5), талон, 1л- ID: UA-2024-03-22-001429-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21094222
КП КНП "Переяславська БЛІЛ" ЄДРПОУ: 01994161ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка, 1л Постачальник несе повну відповідальність за дотр...×-
Дизельне паливо (Євро 5), картка, 1л Постачальник несе повну відповідальність за дотримання встановлених законодавством України обмежень щодо ввезення товарів на митну територію України з Російської Федерації та Республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що за цим договором він не буде пропонувати Замовнику до постачання товар, походження з Російської Федерації і Республіки Білорусь та/або ввезений на митну територію з Російської Федерації і Республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що, не є пов’язаною з Російською Федерацією та Республікою Білорусь особою, а саме: - громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером) якої є Російської Федерації/Республіки Білорусь, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь. Перехід права власності на товар відбувається з моменту підписання видаткових документів (видаткових накладних, актів прийому-передачі). Умови оплати – до 30-ти календарних днів з моменту набуття права на отримання Товару. Постачальник постачає Замовнику Товар, якість якого повинна відповідати державним стандартам, сертифікатам відповідності (якості)/ паспортам якості/ декларації про відповідність та придатний для мети, з якою Товар використовується. Товар належить Постачальнику на праві власності та не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними та/або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України. Наявність АЗС, обслуговуючих талони, на відстані, що не перевищує 4 км від місця знаходження Замовника (м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137).
- ID: UA-2023-09-26-008718-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19092228
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2023-07-05-006760-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18319068
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2023-06-19-011583-a
- Дата створення : 19.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18154732
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2023-03-03-004506-a
- Дата створення : 03.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17146234
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)- ID: UA-2022-11-24-004559-a
- Дата створення : 24.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15979941
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо Преміум 2710194300; код ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-11-24-002652-a
- Дата створення : 24.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15978030
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Бензин А-95; 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника- ID: UA-2022-09-29-002236-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15459444
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо; 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупіве...×-
Бензин А-95, Дизельне паливо; 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2022-09-23-004497-a
- Дата створення : 23.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15414712
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -