-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-06-19-011583-a
Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178 з урахуванням змін, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 від 12.05.2023, що набули чинності 19.05.2023
Торги не відбулися
294 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 940.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 940.00 UAH
Номер:
1d5190e907f6436c92219858c7e8fe46
Внутрішній номер закупівлі:
18154732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-19-011583-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 yo.knp.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2023 15:30 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2023 15:30 - 27.06.2023 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴294 000.00 Бензин А-92; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдино