• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Постачальник несе повну відповідальність за дотримання встановлених законодавством України обмежень щодо ввезення товарів на митну територію України з російської федерації та республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що за цим договором він не буде пропонувати Замовнику до постачання товар, походження з російської федерації і республіки Білорусь та/або ввезений на митну територію з російської федерації і республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що, не є пов’язаною з російською федерацією та республікою Білорусь особою, а саме: - громадянином російської федерації/республіки Білорусь, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства російської федерації/республіки Білорусь; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером) якої є російської федерації/республіки Білорусь, громадянин російської федерації/республіки Білорусь, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації/республіки Білорусь.

Завершена

341 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 410.00 UAH
Номер: ea305877808a40e0adbbd423891126d7
Внутрішній номер закупівлі: 15979941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-24-004559-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Контактна особа: Шаповал Олександра Олександрівна +380996029726 knp501@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 341 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2022 14:00 - 29.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2022 14:00 - 02.12.2022 13:15
Період кваліфікації: 02.12.2022 13:15 - 05.12.2022 12:11
Період завантаження договору: 11.12.2022 00:00 - 21.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴341 000.00 Код за ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)