-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)
Оголошено тендер
341 000.00
UAH
Номер:
fd8ef92941f24393a78356fc2af208ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-24-001273-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
341 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Постачальник несе повну відповідальність за дотримання встановлених законодавством України обмежень щодо ввезення товарів на митну територію України з російської федерації та республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що за цим договором він не буде пропонувати Замовнику до постачання товар, походження з російської федерації і республіки Білорусь та/або ввезений на митну територію з російської федерації і республіки Білорусь. Постачальник гарантує, що, не є пов’язаною з російською федерацією та республікою Білорусь особою, а саме: - громадянином російської федерації/республіки Білорусь, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства російської федерації/республіки Білорусь; - юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером) якої є російської федерації/республіки Білорусь, громадянин російської федерації/республіки Білорусь, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації/республіки Білорусь.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.11.2022 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума341 000.00 UAH