-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
- ID: UA-2016-09-20-001200-c
- Дата створення : 06.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 228653
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
- ID: UA-2016-09-20-001057-c
- Дата створення : 06.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 228522
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
- ID: UA-2016-09-20-000821-c
- Дата створення : 06.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 228301
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
- ID: UA-2016-09-20-000374-a
- Дата створення : 06.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 227633
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ).
- ID: UA-2016-08-10-000283-a
- Дата створення : 10.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 172708
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістр...×-
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
- ID: UA-2016-06-24-000113-b
- Дата створення : 24.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 137000
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -