• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)

Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ

Завершена

104 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 43855b346a5045b9b5025c682f035324
Внутрішній номер закупівлі: 227633
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-09-20-000374-a   
Замовник: Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
Контактна особа: Мацюра Н.П. (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Західною ЕС було опубліковано 24.06.2016 оголошення про проведення закупівлі газу природнього для опалення на веб-порталі Уповноваженого органу (Prozorro), оголошення № UA-2016-06-24-000113-b. На кінцеву дату подачі пропозицій, а саме 29.07.2016 було подано пропозицію лише одним учасником закупівлі – ТОВ « Енерджі Трейд Груп» та, оскільки подано для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, торги було відмінено. 10.08.2016 Західною ЕС повторно оголошено закупівлю ( оголошення № UA-2016-08-10-000283-a). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, що були визначені у тендерній документації при проведенні зазначеної закупівлі вперше. На кінцеву дату подачі пропозицій, а саме 29.08.2016 було подано пропозицію знову лише одним учасником закупівлі – ТОВ « Енерджі Трейд Груп» та вдруге, через відсутність достатньої кількості учасників, торги відмінено.
Очікувана вартість: 104 400.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ
Код ДК 021:2015: 09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази
Кількість 14500 метри кубічні
Період постачання до 30.04.2017
Місце постачання 82402, Україна, Львівська обл., Стрий, Я.КУпала,8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Енерджі Трейд Груп»

Оскарження: 20.09.2016 15:15 - 01.10.2016 00:00
Ціна пропозиції 104 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2016 15:17
Документи 1
Скарги 0
ТОВ «Львівгаз збут»

Оскарження: 20.09.2016 15:12 - 20.09.2016 15:13
Ціна пропозиції 111 603.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2016 15:13
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: a13a78e288e148d5988877f3a7f1912a
Ідентифікатор договору: UA-2016-09-20-000374-a-c1
Постачальник: ТОВ «Енерджі Трейд Груп»
Номер договору: 40-1/3786-16
Сума договору: 104 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 30.04.2017 00:00
Дата підписання: 05.10.2016 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір про закупівлю СМЕМ.pdf
p7s
sign.p7s