-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
Тендер Prozorro UA-2016-06-24-000113-b
Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ
Торги не відбулися
1 056 985.95
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 100.00 UAH
Номер:
3289f89ca8b44d9a83a6bb956e9cc943
Внутрішній номер закупівлі:
137000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-06-24-000113-b
Замовник:
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851817
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська обл., Львів, Львів, вул. Свєнціцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мацюра Н.П. (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 056 985.95 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2016 15:12 - 19.07.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2016 15:12 - 29.07.2016 12:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴483 869.09 Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС;
- Лот №2 ₴276 055.50 Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ;
- Лот №3 ₴118 271.10 Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ;
- Лот №4 ₴178 790.26 Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ;