-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ)
Тендер Prozorro UA-2016-09-20-000821-c
Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС
Завершена
446 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a8f28bfd9ef4111899982281bfd03a4
Внутрішній номер закупівлі:
228301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-20-000821-c
Замовник:
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851817
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська обл., Львів, Львів, вул. Свєнціцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мацюра Н.П. (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні газиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Західною ЕС було опубліковано 24.06.2016 оголошення про проведення закупівлі газу природнього для опалення на веб-порталі Уповноваженого органу (Prozorro), оголошення № UA-2016-06-24-000113-b. На кінцеву дату подачі пропозицій, а саме 29.07.2016 було подано пропозицію лише одним учасником закупівлі – ТОВ « Енерджі Трейд Груп» та, оскільки подано для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, торги було відмінено.
10.08.2016 Західною ЕС повторно оголошено закупівлю ( оголошення № UA-2016-08-10-000283-a). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, що були визначені у тендерній документації при проведенні зазначеної закупівлі вперше. На кінцеву дату подачі пропозицій, а саме 29.08.2016 було подано пропозицію знову лише одним учасником закупівлі – ТОВ « Енерджі Трейд Груп» та вдруге, через відсутність достатньої кількості учасників, торги відмінено.
Очікувана вартість:
446 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
62000 метри кубічні
Період постачання
до 30.04.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Енерджі Трейд Груп»
Оскарження: 20.09.2016 14:30 - 01.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Шведкий В.А. +0443377428 info@etg.com.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська обл., Київ, Кловський узвіз, будинок 7а, офіс 49/7
Оскарження: 20.09.2016 14:30 - 01.10.2016 00:00
Ціна пропозиції
446 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2016 14:34
Документи
1
Скарги
0
ТОВ «Львівгаз збут»
Оскарження: 20.09.2016 13:46 - 20.09.2016 14:25
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Карелін М.В. +0322331355 contact@lv.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська обл., Львів, Золота 42
Оскарження: 20.09.2016 13:46 - 20.09.2016 14:25
Ціна пропозиції
477 201.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2016 14:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
55f6c25ad495447a8620bdeb646a03e4
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-20-000821-c-b1
Постачальник:
ТОВ «Енерджі Трейд Груп»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Шведкий В.А. +0443377428 info@etg.com.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська обл., Київ, Кловський узвіз, будинок 7а, офіс 49/7
Номер договору:
40-1/3784-16
Сума договору:
446 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 30.04.2017 00:00
Дата підписання:
05.10.2016 00:00
Статус:
Підписаний