-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (на...×-
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-008888-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242164
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Ко...×-
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» або еквівалент )
- ID: UA-2026-08-19-005113-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128743
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (І...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (ІР відеокамера Safety Eye SE-IPC-4TV12-13M/2.8, IP відеокамера SafetyEye SE-IPC-4BV1-14/2.8)
- ID: UA-2026-05-22-011695-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29316473
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Ко...×-
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» (Гібрид) або еквівалент )
- ID: UA-2026-04-10-005959-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28889506
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (В...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Відеопередавач Ready ToSky VTX 2.2 Ghz, відеоприймач (VRX) TBS Fusion 5.8 Ghz)
- ID: UA-2026-03-06-004669-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28524634
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (М...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Модуль передавача FPV Transmitter module Happymodel ExpressLRS ES900TX V2 915MHz 1W; Модуль передавача FPV Transmitter module Emax Aeris Link ELRS 2/4 Ghz 1W; Приймач FPV Receiver HappyModel ES900 Dual RX ELRS 868/915MHz; Модуль передавача FPV Transmitter module Emax Aeris Link ELRS915MHz 2W)
- ID: UA-2026-03-04-002903-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28491779
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (I...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (IP-відеокамера 4 Мп Provision-ISR I6-240LPRN-MVF1 (2.8-12 мм) з розпізнаванням автомобільних номерів для системи відеоспостереження)
- ID: UA-2025-12-10-018824-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27496856
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (І...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (ІР-відеокамера вулична Uniview IPC2122LB-ADF28KM-H (2,8), ІР-відеокамера вулична Uniview IPC2124LЕ-ADF28KM-H (2,8), відео реєстратор мережевий ІР Uniview NVR502-32B-IQ, відео реєстратор мережевий ІР Uniview NVR301-16S3)
- ID: UA-2025-09-09-013730-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26380264
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (І...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (ІР-відеокамера вулична Uniview IPC2122LB-ADF28KM-H), (2.8), IP-відеокамера вулична Uniview IPC2124LE-ADF28KM-H (2.8), IP-відеокамера вулична Uniview IPC2124LB-ASF28K-A (2.8))
- ID: UA-2025-04-23-004449-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25088381
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (П...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Пристрій передачі радіо та відеосигналу для Mavic 3)
- ID: UA-2025-04-01-012787-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24885544
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (П...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Пристрій передачі радіо та відеосигналу для Matrice 30)
- ID: UA-2025-02-14-011403-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24438877
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (м...×-
ДК 021:2015:32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (модульний ретранслятор для FPV дронів на БпЛА Mavic3)
- ID: UA-2024-12-19-022850-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23780891
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 “ 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (...×-
ДК 021:2015 “ 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (Цифро-аналогова портативна радіостанція VHF діапазону стандарту DMR Motorola DP4400Е (або еквівалент), цифро-аналогова портативна радіостанція з дисплеєм та повною клавіатурою стандарту DMR Motorola DP4801E (або еквівалент), цифро-аналогова автомобільна радіостанція VHF діапазону стандарту DMR Motorola DM4600E (або еквівалент), цифро-аналогова автомобільна радіостанція VHF діапазону стандарту DMR Motorola DM4600E (або еквівалент) з захисним боксом для радіостанції з вбудованим джерелом живлення, виносною антеною та чохлом для транспортування, цифро-аналогова стаціонарна радіостанція VHF діапазону на базі автомобільної радіостанції Motorola DM4600E (або еквівалент), ретранслятор цифровий стаціонарний Motorola SLR-5500 VHF (або еквівалент)
- ID: UA-2024-09-06-012188-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22516379
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 “32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (Р...×-
ДК 021:2015 “32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (Ретранслятор)
- ID: UA-2023-08-15-008794-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18677630
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “ 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (...×-
ДК 021:2015 “ 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм” (Ретранслятори)
- ID: UA-2023-06-13-014015-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18090630
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена