-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» або еквівалент )
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-005113-a
Товар який має відповідати необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.
Торги не відбулися
1 756 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
64f4560186214baeb48188249865512a
Внутрішній номер закупівлі:
30128743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-005113-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгеній Лисий +380432594412 vn.police.ulmtz@gmail.com http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 756 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 12:08 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 12:08 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 756 000.00 ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» 1.3 та 5.8 або еквівалент )