• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекс керування «РІЙ» або еквівалент

Оголошено тендер

2 107 200.00 UAH
Номер: 25c852a098504dc3a25bff74a776c606
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-005331-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 107 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекс керування «РІЙ» або еквівалент
Примітки: Кошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.08.2026 11:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 107 200.00 UAH