-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» (Гібрид) або еквівалент )
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-005959-a
Товар який має відповідати необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.
Завершена
495 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f172a65807d4466d99e75aa3259f473f
Внутрішній номер закупівлі:
28889506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-005959-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгеній Лисий +380432594412 vn.police.ulmtz@gmail.com http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
495 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 12:37 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 12:37 - 18.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 11:29
Період кваліфікації:
18.04.2026 00:00 - 23.04.2026 17:07
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴495 000.00 ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплекс керування «РІЙ» (Гібрид) або еквівалент )