• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекс керування «РІЙ» (Гібрид) або еквівалент

Оголошено тендер

495 000.00 UAH
Номер: f636b91501274e869283795322407193
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-10-003485-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 495 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекс керування «РІЙ» (Гібрид) або еквівалент
Примітки: Кошти загального фонду та кошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.04.2026 10:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду та кошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума495 000.00 UAH