• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент)

Товар який має відповідати необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

602 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 98ead7aa15da4895879fbfcbf88c02db
Внутрішній номер закупівлі: 30242164
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008888-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Євгеній Лисий +380432594412 vn.police.ulmtz@gmail.com http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 602 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:38 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴602 800.00 ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент )