-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент
Оголошено тендер
602 800.00
UAH
Номер:
19ecd34f45c549639f9099020caae882
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003796-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
602 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент
Примітки:
Кошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду державного бюджету (субвенція Вінницької міської ради)
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума602 800.00 UAH