-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки ДГМ- ID: UA-2018-03-13-001361-a
- Дата створення : 13.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1961970
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки ДГМ- ID: UA-2018-03-05-001296-a
- Дата створення : 05.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1776076
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кам'яне вугілля ДГ (13-100)- ID: UA-2017-12-18-000375-a
- Дата створення : 18.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1468614
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ- ID: UA-2017-10-09-000964-c
- Дата створення : 09.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1322640
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам’яне- ID: UA-2017-07-20-000699-a
- Дата створення : 20.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 998260
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ, АС- ID: UA-2017-02-02-000390-c
- Дата створення : 02.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 674809
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля буре- ID: UA-2016-12-27-000040-c
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 447292
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09112000-7 Буре вугілля і торфЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля коксове- ID: UA-2016-12-27-000059-c
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 447143
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09113000-4 КоксЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикет торф'яний- ID: UA-2016-12-26-001122-c
- Дата створення : 26.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 445792
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09112000-7 Буре вугілля і торфЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам’яне- ID: UA-2016-12-26-001087-c
- Дата створення : 26.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 445719
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ГМ- ID: UA-2016-11-23-001001-c
- Дата створення : 23.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 383927
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38147199ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -