• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам’яне марки ДГМ

Торги відмінено

1 360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 800.00 UAH
Номер: c4ab0df9776a43d3803455c4e514c271
Внутрішній номер закупівлі: 1776076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-05-001296-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Тараненко Вікторія Сергіївна 380982799836 vodv72@i.ua http://dvorda.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 05.03.2018 16:48 - 11.03.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2018 16:48 - 21.03.2018 11:00
Аукціон: з 22.03.2018 15:03

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки ДГМ
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 331 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 27000, Україна, Кіровоградська область, смт.Добровеличківка, вул. Леваневського, 1, 27000 з урахуванням інформації відображеної у Додатку 4 до цієї тендерної документації На карті

Інформація про скасування

Номер: d208d41cfadd4daf8994fb921a118042
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Cтаном на 05.03.2018 року було розпочато процедуру відкритих торгів по закупівлі тверде паливо - код ДК 021:2015 09110000-3 (вугілля кам’яне марки ДГМ) за номером в електронній системі закупівель UA-2018-03-05-001296-a. Проте під час оприлюднення річного плану відносно вищезазначеної процедури закупівлі, було допущено помилку технічного характеру, яка полягає у невірному зазначенні коду державного класифікатора. Голова тендерного комітету Тараненко В.С. наголосила на тому, що вказана вище технічна помилка в рамках чинного законодавства України не може бути виправлена. Голова тендерного комітету Тараненко В.С. вказала на те, що у відповідності до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Окрім того у відповідності до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. З огляду на зазначене, Голова тендерного комітету Тараненко В.С. вказала на необхідність здійснення відміни процедури відкритих торгів по закупівлі тверде паливо - код ДК 021:2015 09110000-3 (вугілля кам’яне марки ДГМ) за номером в електронній системі закупівель UA-2018-03-05-001296-a, на підставі частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 13.03.2018 15:14
Статус:
Виконано