• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ

вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ

Завершена

3 416 490.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 100.00 UAH
Номер: 3f86c3e58f114dbbb1bb344b2a6a8265
Внутрішній номер закупівлі: 1322640
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-09-000964-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Тараненко Вікторія Сергіївна 380982799836 vodv72@i.ua http://dvorda.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 416 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 09.10.2017 14:47 - 15.10.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2017 14:47 - 25.10.2017 11:00
Аукціон: 26.10.2017 13:34 - 26.10.2017 13:55
Період кваліфікації: 26.10.2017 13:55 - 01.11.2017 13:22
Період завантаження договору: 26.10.2017 13:55 - 15.11.2017 13:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки ДГМ
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 260 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 27000, Україна, Кіровоградська область, смт. Добровеличківка, вул. Леваневського, 1 На карті
вугілля кам’яне марки ГМ
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 650 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 27000, Україна, Кіровоградська область, смт. Добровеличківка, вул. Леваневського, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СВІТАНОК-11, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Оскарження: 26.10.2017 13:55 - 12.11.2017 00:00
Початкова пропозиція 3 367 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 367 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2017 13:22
Документи 11
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИРОБНИЧО- КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "АКМА"
Початкова пропозиція 3 415 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 415 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 44
Скарги 0

Контракти

Номер: a0a3590eac154d4093881c311fb3a786
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-09-000964-c-b1
Постачальник: СВІТАНОК-11, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Номер договору: №4
Сума договору: 3 367 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2017 02:00 - 31.12.2017 02:00
Дата підписання: 14.11.2017 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 4.pdf
p7s
sign.p7s